“Het is alweer een hele tijd geleden dat we bij Beter op zoek waren naar een goede training Motiverende Gespreksvoering en ik bij jou terechtkwam. We hebben veel aan je trainingen over MI gehad; het heeft het hele project Gezondheidscoaching op een ander plan gebracht. Daarnaast hebben de erbij betrokken artsen de inzet van MI niet tot hun gezondheidscoachingspraktijk beperkt, maar zijn het ook in de reguliere bedrijfsgeneeskundige gesprekken gaan gebruiken. Tja, dat kan ook niet echt anders, als je eenmaal gemerkt hebt wat het effect van MI op de kwaliteit van het contact en de daaruit volgende resultaten kan zijn.” Boris (bedrijfsarts)
“Met waardering voor je professionaliteit en flexibiliteit kijk ik terug op de training.” Adrienne (psycholoog)
“MI is een zeer praktische cursus, direct toepasbaar in de dagelijkse behandelpraktijk, die bovendien op een zeer stimulerende en enthousiaste wijze werd gegeven.”
Dineke (logopedist)
“Bij ons in de praktijk heeft Hetty een zeer kwalitatieve training neergezet. Ze had zich perfect voorbereid op onze (beroeps) groep. Wat wij zeer prettig vonden was haar open houding en leuke interactie met de groep. Tijdens de training straalt de deskundigheid en ervaring ervan af! Klasse Hetty, dank voor de 3 inspirerende dagen!”
Bouk (praktijkcoördinator fysiotherapie)
“De training Motivational Interviewing heeft mij veel gebracht. Het heeft mij handvatten gegeven waarvan ik niet wist dat ze bestonden. Nu weet ik wat verandertaal en behoudtaal is. En heb ik ervaren dat reflectief luisteren mij veel kan brengen in mijn gesprekken.” Esmeralda (logopedist)
“Jouw ervaring, deskundigheid, openheid, gevoel voor humor, rust en relaxte manier van ‘lesgeven’ maakt dat ik veel heb geleerd. Hierdoor creëerde je voor mij een veilige en vertrouwde en prettige sfeer om binnen de groep te kunnen en mogen leren. Ik kwam met veel zin elke keer weer naar je training.” Wilma (leefstijladviseur)
“Dit is heel zinvol. Bij elke patiënt toepasbaar.” Karin (kinderfysiotherapeut)
“Waardevolle cursus met goede praktische invulling voor gebruik in het werkveld. Meer tools om te gebruiken bij gesprekken met cliënten.” Mirjam (fysiotherapeut)
“Leuke interactieve cursus, die letterlijk en figuurlijk motiveert.” Ard (revalidatiearts)
“Je hebt verstand van zaken en weet me echt te motiveren.” Willem- Jan (verpleegkundige)
“Fijne inhoud, die zeer prettig is om toe te passen in de praktijk, fijne tools om in mijn gereedschapskist toe te voegen.” (Mieke, Fysiotherapeut)